FAQ's

FAQ

Znajdź odpowiedź na często zadawane pytania
 • Ile kosztuje strona internetowa?
  Koszty strony internetowej mogą się różnić w zależności od różnych czynników, tak jak różne są koszty domów. Zależy też, czy chcesz, abyśmy zrobili Tobie samą stronę wizytówkową dla firmy, która może się zaczynać od kilku set złotych do kilku tysięcy, czy zrobić do tego grafiki i nieszablonowe funkcje, do których sam wordpress nie wystarcza.
 • Ile czasu trwa realizacja strony www lub kampanii?
  Ostateczny rezultat zależy od tego, co planujemy dla Ciebie zrobić. Każda usługa związana z stronami internetowymi lub marketingiem wymaga szczegółowego opisu oraz zrozumienia Twoich oczekiwań. Skonsultuj się z naszym konsultantem, aby omówić szczegóły.
 • Czy możecie mi pomóc napisać treść na moją stronę/social media?
  Tak. Do naszej oferty możemy zaliczyć copywriting i redagowanie. Jest to w zakresie marketingu, a z racji, że oferujemy kompleksową obsługę pomożemy Ci też z pozycjonowaniem Twojej strony, aby wyświetlała się jak najwyżej.
 • Czy można jednokrotnie skorzystać z usługi pozycjonowania?
  Oczywiście, natomiast nie przyniesie to bardzo dobrych efektów jak w przypadku wielomiesięcznych kampanii pozycjonowania stron i sklepów internetowych. Podobnie jest w przypadku obsługi Social Mediów.
 • Kto czuwa nad jakością projektu i z kim mogę się kontaktować?
  Posiadamy Opiekunów (tzw. Key Account Managerów) z wieloletnim doświadczeniem w każdej usłudze przez nas oferowanej, a do każdego projektu przygotowujemy analizę biznesową i wyznaczamy KPI. Nie ma limitu, ile możesz się kontaktować z swoim opiekunem. Każdy projekt realizujemy z wielką pasją, gdy możemy pomóc przedsiębiorcom mnożyć ich przychody.
 • Mam określony budżet i nie chcę go przekroczyć
  Rozpoczynamy od rozmowy o Twoich potrzebach. Nasza wycena jest w większości przypadkach elastyczna. Twój budżet jest dla nas priorytetem, dostosowujemy zakres prac do Twoich możliwości i potrzeb.
 • Jak często wystawiacie fakturę za wykonaną usługę?
  Fakturę wystawiamy raz w miesiącu w przypadku usług tj. pozycjonowanie, social media czy kampanie PPC. W przypadku stron jest to jednorazowa faktura po zrealizowaniu projektu i jego akceptacji. W większości przypadków nie pobieramy zaliczki.
 • Jak mogę śledzić ruch i dane osób odwiedzających moją witrynę?
  Instalując Google Analytics, program Google, który zbiera i prezentuje wszystkie statystyki odwiedzających Twoją witrynę, w tym liczbę odwiedzających, czas spędzony na każdej stronie, pochodzenie, słowa kluczowe wyszukiwane w Twojej witrynie i wiele więcej. Pomożemy Ci to skonfigurować w pakiecie.
 • Na jaki czas są zawierane umowy?
  Umowy zawierane są na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. Nie ma kar za wypowiedzenie umowy. W przypadku stron są to terminy zależne od wielkości strony i jej trudności przy tworzeniu. Zazwyczaj termin jest do miesiąca.
Twoje Pytanie

Zadaj nam dowolne pytanie

Odpowiemy jak najszybciej, a jeśli pytanie będzie ciekawe i na temat, zamieścimy je tutaj!.
Faq